O femeie care și-a încuiat câinele în mașină a fost pedepsită de un polițist, fiind închisă în propria mașină04 05 2015 Un polițist din Ohio a pedepsit o șoferiță care și-a lăsat câinele în mașină pentru câteva ore, făcând-o să treacă prin același lucru.